Informace

Materiál

Všechny naše výrobky jsou kompletně vyrobené z materiálu vhodného k běžnému nošení a mohou jej nosit i alergici na bižuterní kov.Řetízky, zapínání, naušnicové háčky a veškeré použité menší části jsou z nerezové oceli 316L jinak označované jako chirurgická ocel. Přívěšky vyrábíme z potravinářské nerezové oceli, která má složení téměř totožné a je vhodná pro naši technologii výroby.

 

Možnosti zavěšení přívěšků

20190216_182815

-délka řetízku je volitelná ve variantách. V případě, že by ani jedna možnost nevyhovovala, zadejte v objednávce délku "Jiná" a upřesněte v poznámkách jakou délku chcete vyrobit.

 

1) Ocelový řetízek

- klasický řetízek z oceli 316L , univerzálně použitelný jak pro muže, tak dámy (pokud neupřednostňují extra tenký řetízek). Průměr  očka je 2,4 mm. Zapínání karabinkou.

Řetízek ocel

2) Jemný řetízek

- jemný řetízek z oceli 316L vhodný pro dámy a pro malé motivy. Průměr očka je 1,5 mm.Zakončený malým kroužkovým zapínáním.

Řetízek jemný

Balení

Všechny naše výrobky dodáváme v dárkové krabičce. Zasíláme v ploché tvrdé krabičce odolné i horšímu zacházení při přepravě.

 

O nás

Jsme manželé Jakub a Anna a od roku 2015 pro Vás vyrábíme s láskou a pečlivostí originální šperky.

Výroba od samotného návrhu šperku, přes výrobu, opracování až po odeslání probíhá v naší dílně nedaleko Prahy.

Šperky vyrábíme pro náš eshop se zaměřením na sport, dále pak na zakázku pro jiné firmy, sportovní kluby či jednotlivce.

Pro inspiraci nahlédněte do naší Galerie.